- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
FAN3216/17.pdfHTML -tietolehti
FAN3216/17.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Logo 17/Aug/2017.pdfPCN -osanumero
Mult Device Part Number Chg 30/May/2017.pdfPCN -pakkaus
Mult Devices 24/Oct/2017.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $1.054 | $1.05 |
| 10+ | $0.974 | $9.74 |
| 30+ | $0.924 | $27.72 |
| 100+ | $0.873 | $87.30 |
| 500+ | $0.754 | $377.00 |
| 1000+ | $0.745 | $745.00 |
FAN3216TMX-F085 -teknologiavaatimukset
onsemi - FAN3216TMX-F085 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - FAN3216TMX-F085
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 4.5V ~ 18V |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC |
| Sarja | Automotive, AEC-Q100 |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | 12ns, 9ns |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C (TA) |
| input Frequency | 2 |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Logiikkajännite - VIL, VIH | 0.8V, 2V |
| Syötetyyppi | Inverting |
| Porttityyppi | N-Channel MOSFET |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | 3A, 3A |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) | Synchronous |
| Perustuotteenumero | FAN3216 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi FAN3216TMX-F085.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | FAN3214TMX-F085 | FAN3217TMX-F085 | FAN3213TMX-F085 | FAN3213TMX-F085 |
| Valmistaja | onsemi | onsemi | Fairchild Semiconductor | onsemi |
| Logiikkajännite - VIL, VIH | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Porttityyppi | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Driven Configuration | - | - | - | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen) | - | - | - | - |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Syötetyyppi | - | - | - | Differential |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| input Frequency | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Lataa FAN3216TMX-F085 PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio FAN3216TMX-F085 - onsemi: lle.
FAN3216TNASähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.