- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -suunnittelu/eritelmä
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -pakkaus
2.73KHz.pdf74LVX74MTC -teknologiavaatimukset
onsemi - 74LVX74MTC Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi - 74LVX74MTC
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | onsemi |
| Jännite - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Tyyppi | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Toimittaja Device Package | 14-TSSOP |
| Sarja | 74LVX |
| Pakkaus / Case | 14-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paketti | Tube |
| lähtö Tyyppi | Complementary |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Elements | 2 |
| Bittien lukumäärä Element | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | 13.2ns @ 3.3V, 50pF |
| Tulo kapasitanssi | 4 pF |
| toiminto | Set(Preset) and Reset |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | 2 µA |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | 4mA, 4mA |
| Kellotaajuus | 85 MHz |
| Perustuotteenumero | 74LVX74 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin onsemi 74LVX74MTC.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | 74LVX74MTCX | 74LVX74MTC | 74LVX574TTR | 74LVX74M |
| Valmistaja | onsemi | Fairchild Semiconductor | STMicroelectronics | onsemi |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Sarja | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| toiminto | - | - | - | - |
| Tulo kapasitanssi | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | - | - | - | - |
| Kellotaajuus | - | - | - | - |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Bittien lukumäärä Element | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Trigger Type | - | - | - | - |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Lukumäärä Elements | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Lataa 74LVX74MTC PDF -lehdet ja onsemi -dokumentaatio 74LVX74MTC - onsemi: lle.
74LVX594STMicroelectronicsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.