- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
LTC2606, 16, 26 Datasheet.pdfYmpäristötiedot
Material Declaration LTC2606CDD#PBF.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.533 | $3.53 |
| 200+ | $1.368 | $273.60 |
| 500+ | $1.32 | $660.00 |
| 1000+ | $1.296 | $1,296.00 |
LTC2606CDD#PBF -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - LTC2606CDD#PBF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - LTC2606CDD#PBF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
| Jännite - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Toimittaja Device Package | 10-DFN (3x3) |
| asettumisaika | 10µs (Typ) |
| Sarja | - |
| Viite Tyyppi | External |
| Pakkaus / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Paketti | Tube |
| lähtö Tyyppi | Voltage - Buffered |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| D / A-muuntimien määrä | 1 |
| Lukumäärä Bits | 16 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| INL / DNL (LSB) | ±14, ±1 (Max) |
| Differentiaaliulostulo | No |
| data Interface | I²C |
| Perustuotteenumero | LTC2606 |
| Arkkitehtuuri | - |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. LTC2606CDD#PBF.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LTC2606CDD-1#TRPBF | LTC2606CDD-1#PBF | LTC2606CDD#TRPBF | LTC2606IDD#TRPBF |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| data Interface | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Differentiaaliulostulo | - | Yes | No | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Supply, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| asettumisaika | - | 10ns (Typ) | 4.5µs | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| INL / DNL (LSB) | - | ±4, ±2 | ±1 (Max), ±1 (Max) | - |
| D / A-muuntimien määrä | - | 4 | 4 | - |
| Arkkitehtuuri | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Jännite - Supply, Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Lukumäärä Bits | - | 16 | 8 | 14 |
| Viite Tyyppi | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa LTC2606CDD#PBF PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio LTC2606CDD#PBF - Analog Devices Inc.: lle.
LTC2606IDD#TRPBFLinear Technology
LTC2605IGN-1Linear Technology / Analog Devices
LTC2606IDDLinear Technology
LTC2606CDD-1Linear Technology / Analog Devices
LTC2605IGN-1#PBF
LTC2606CDDLT
LTC2606CDD/IDDLAJX
LTC2605IGN-1#TRPBFSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.