- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
LT3088 Datasheet.pdfYmpäristötiedot
Material Declaration LT3088EST#TRPBF.pdfPCN -kokoonpano/alkuperä
Mult SOT-223 Device Assem Site Add 6/Jun/2017.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Tape and Reel Packaging.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.999 | $4.00 |
| 10+ | $3.524 | $35.24 |
| 30+ | $2.963 | $88.89 |
| 100+ | $2.72 | $272.00 |
LT3088EST#TRPBF -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - LT3088EST#TRPBF Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - LT3088EST#TRPBF
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännitepudotus (max) | 1.6V @ 800mA |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | 0V |
| Voltage - lähtö (Max) | 34.5V |
| Jännite - tulo (Max) | 36V |
| Toimittaja Device Package | SOT-223-3 |
| Sarja | - |
| Suojausominaisuudet | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit |
| Pakkaus / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| PSRR | 90dB ~ 20dB (120Hz ~ 1MHz) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| lähtö Tyyppi | Adjustable |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Regulators | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Supply (Max) | 2 mA |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | 50.5 µA |
| Nykyinen - Tuotos | 800mA |
| Ohjaustoiminnot | - |
| Perustuotteenumero | LT3088 |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. LT3088EST#TRPBF.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LT3088HST#TRPBF | LT3088EM#TRPBF | LT3088EDD#TRPBF | LT3088EST#PBF |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| PSRR | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply (Max) | - | - | - | - |
| Jännite - lähtö (min / kiinteä) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Suojausominaisuudet | - | - | - | - |
| Output Configuration | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - tulo (Max) | - | - | - | - |
| Voltage - lähtö (Max) | - | - | - | - |
| Jännitepudotus (max) | - | - | - | - |
| Nykyinen - lepotilassa (Iq) | - | - | - | - |
| Ohjaustoiminnot | - | - | - | - |
| Nykyinen - Tuotos | - | - | - | - |
| Lukumäärä Regulators | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
Lataa LT3088EST#TRPBF PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio LT3088EST#TRPBF - Analog Devices Inc.: lle.
LT3088EDDLinear Technology
LT3088HDD#TRPBFSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.