- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
LT1208/09.pdfPCN -vanheneminen/ EOL
EOL NOTICE 06/Feb/2023.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 5+ | $0.189 | $0.95 |
| 50+ | $0.153 | $7.65 |
| 150+ | $0.137 | $20.55 |
| 1000+ | $0.117 | $117.00 |
| 2000+ | $0.108 | $216.00 |
| 5000+ | $0.103 | $515.00 |
LT1209CS -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - LT1209CS Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - LT1209CS
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Syöttöväli (min) | 5 V |
| Jännite - Syöttöväli (max) | 30 V |
| Jännite - Input Offset | 1 mV |
| Toimittaja Device Package | 16-SO |
| Muutosnopeus | 400V/µs |
| Sarja | LT® |
| Pakkaus / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketti | Tube |
| lähtö Tyyppi | - |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Lukumäärä Circuits | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Gain Kaistanleveys Tuote | 45 MHz |
| Nykyinen - Supply | 7mA (x4 Channels) |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | 40 mA |
| Nykyinen - Input Bias | 4 µA |
| Perustuotteenumero | LT1209 |
| vahvistin Tyyppi | General Purpose |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. LT1209CS.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | LT1209CS#TRM | LT1209CS#PBF | LT1209CS | LT1209CS#TRPBF |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology | Analog Devices Inc. |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Syöttöväli (min) | - | - | - | - |
| Gain Kaistanleveys Tuote | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| Muutosnopeus | - | - | - | - |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| Jännite - Syöttöväli (max) | - | - | - | - |
| Nykyinen - Tuotos / kanava | - | - | - | - |
| Nykyinen - Input Bias | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| vahvistin Tyyppi | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Jännite - Input Offset | - | - | - | - |
Lataa LT1209CS PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio LT1209CS - Analog Devices Inc.: lle.
LT1209ISLinear Technology / Analog Devices
LT120CRLinear Technology / Analog Devices
LT1208CS8Linear Technology / Analog Devices
LT1209CN#PBFLinear TechnologyLT1209 - OPERATIONAL AMPLIFIER,
LT1209CSLinear TechnologyLT1209 - OPERATIONAL AMPLIFIER,
LT1209INLinear Technology / Analog Devices
LT120ASharp Microelectronics
LT1208CN8#PBFLinear TechnologyLT1208 - 250V/US HI SPEED DUAL O
LT1209CNLinear Technology / Analog Devices
LT120NASharp Microelectronics
LT1209CS#TRMAnalog Devices Inc.IC OPAMP GP 4 CIRCUIT
LT120RASharp MicroelectronicsSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.