- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
ADXL195, ADXL295.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.849 | $3.85 |
| 200+ | $1.49 | $298.00 |
| 400+ | $1.438 | $575.20 |
| 800+ | $1.412 | $1,129.60 |
ADXL195WBRDZA-RL -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - ADXL195WBRDZA-RL Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - ADXL195WBRDZA-RL
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Supply | 3.3V ~ 5V |
| Tyyppi | Digital |
| Toimittaja Device Package | 16-SOIC-EP |
| Sarja | - |
| Herkkyys (mV / g) | - |
| Herkkyys (LSB / g) | - |
| Pakkaus / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| lähtö Tyyppi | SPI |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| ominaisuudet | - |
| kaistanleveys | - |
| akseli | X |
| kiihtyvyys Range | ±120g |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. ADXL195WBRDZA-RL.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ADXL189WBRDZ-UP-RL | ADXL189BWBRDZUP-RL | ADXL189WXRDZ-RL | ADXL202AQC-REEL |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Herkkyys (LSB / g) | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sarja | - | - | - | - |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Herkkyys (mV / g) | - | - | - | - |
| kaistanleveys | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tyyppi | - | - | - | - |
| akseli | - | - | - | - |
| kiihtyvyys Range | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Lataa ADXL195WBRDZA-RL PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio ADXL195WBRDZA-RL - Analog Devices Inc.: lle.
ADXL193-MISCAnalog Devices Inc.ACCELEROMETER ANALOG
ADXL2020EADI (Analog Devices, Inc.)
ADXL202AE-REELADI (Analog Devices, Inc.)
ADXL189WBRDZ-UP-RLAnalog Devices Inc.ACCELEROMETER HIGH G
ADXL195WBRDZADI (Analog Devices, Inc.)
ADXL189WBRDZ-UPADI (Analog Devices, Inc.)
ADXL189WXRDZ-RLAnalog Devices Inc.ACCELEROMETER HIGH G
ADXL202AEADI (Analog Devices, Inc.)
ADXL195WBRDZ-RLADI (Analog Devices, Inc.)
ADXL195/NREAnalog Devices Inc.ACCELEROMETER ACU SENSOR 120G
ADXL202JE
ADXL202CE
ADXL193
ADXL202Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.