- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
ADG714,715.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $6.898 | $6.90 |
| 200+ | $2.67 | $534.00 |
| 500+ | $2.576 | $1,288.00 |
| 1000+ | $2.53 | $2,530.00 |
ADG715BRUZ -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - ADG715BRUZ Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - ADG715BRUZ
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännitesyöttö, yksi (V +) | 2.7V ~ 5.5V |
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±) | ±2.5V |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) | 20ns, 8ns (Typ) |
| Vaihtokytkentä | SPST - NO |
| Toimittaja Device Package | 24-TSSOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paketti | Tube |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 4.5Ohm |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Lukumäärä Circuits | 8 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | 1:1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | 100pA |
| ylikuuluminen | -90dB @ 1MHz |
| Lataa injektio | 3pC |
| Kanava-kanavan sovittaminen (& delta; Ron) | - |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) | 11pF, 11pF |
| Perustuotteenumero | ADG715 |
| 3dB kaistanleveys | 155MHz |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. ADG715BRUZ.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | ADG715BRUZ-REEL7 | ADG715BRUZ-REEL | ADG715BRU-REEL7 | ADG715BRU |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Sarja | - | - | - | - |
| Vaihtokytkentä | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| ylikuuluminen | - | - | - | - |
| Lataa injektio | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±) | - | - | - | - |
| Jännitesyöttö, yksi (V +) | - | - | - | - |
| 3dB kaistanleveys | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | - | - | - | - |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | - | - | - | - |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) | - | - | - | - |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) | - | - | - | - |
| Kanava-kanavan sovittaminen (& delta; Ron) | - | - | - | - |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
Lataa ADG715BRUZ PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio ADG715BRUZ - Analog Devices Inc.: lle.
ADG719BRF-REEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
ADG714BRUZ-REELAnalog Devices
ADG714BRU-REELADI (Analog Devices, Inc.)
ADG715BRU
ADG719Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.