- Oliv***arris
- 07.05.2026
Tietotarvikkeet
AD8057/58.pdfMuita asiaankuuluvia asiakirjoja
Tape and Reel Packaging.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $3.455 | $3.46 |
| 10+ | $3.045 | $30.45 |
| 30+ | $2.559 | $76.77 |
| 100+ | $2.349 | $234.90 |
AD8057ARZ-REEL7 -teknologiavaatimukset
Analog Devices Inc. - AD8057ARZ-REEL7 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. - AD8057ARZ-REEL7
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | Analog Devices, Inc. |
| Jännite - Syöttöväli (min) | 3 V |
| Jännite - Syöttöväli (max) | 12 V |
| Jännite - Input Offset | 1 mV |
| Toimittaja Device Package | 8-SOIC |
| Muutosnopeus | 1150V/µs |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| lähtö Tyyppi | - |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Circuits | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Nykyinen - Supply | 6mA |
| Nykyinen - Input Bias | 500 nA |
| Perustuotteenumero | AD8057 |
| vahvistin Tyyppi | Voltage Feedback |
| 3dB kaistanleveys | 325 MHz |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | ROHS3 -yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Saavuttaa tila | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Analog Devices Inc. AD8057ARZ-REEL7.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | AD8057ARTZ-REEL7 | AD8057ARTZ-REEL | AD8057ARZ-REEL | AD8058AR-REEL7 |
| Valmistaja | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| vahvistin Tyyppi | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Nykyinen - Input Bias | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Jännite - Input Offset | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| 3dB kaistanleveys | - | - | - | - |
| Jännite - Syöttöväli (max) | - | - | - | - |
| Jännite - Syöttöväli (min) | - | - | - | - |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nykyinen - Supply | - | - | - | - |
| Lukumäärä Circuits | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Muutosnopeus | - | - | - | - |
Lataa AD8057ARZ-REEL7 PDF -lehdet ja Analog Devices Inc. -dokumentaatio AD8057ARZ-REEL7 - Analog Devices Inc.: lle.
AD8058ARM-REELADI (Analog Devices, Inc.)
AD8057ART-TEEL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8058ARM-EBZAnalog Devices Inc.BOARD EVAL FOR AD8058ARM
AD8057ARTZADI (Analog Devices, Inc.)
AD8057ARTZ-RZADI (Analog Devices, Inc.)
AD8057ARTZ-RL7ADI (Analog Devices, Inc.)
AD8058AR-EBZAnalog Devices Inc.BOARD EVAL FOR AD8058AR
AD8058ARMAnalog DevicesSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.