- Bran***Lewis
- 11.05.2026
Haluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $252.00 | $252.00 |
A/TT100-I-6"-2-4X -teknologiavaatimukset
Automation Components, Inc. - A/TT100-I-6"-2-4X Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin Automation Components, Inc. - A/TT100-I-6"-2-4X
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | ACI (Automation Components, Inc.) |
| Jännite - Supply | 8.5V ~ 32V |
| Testaa kunto | 260°C |
| Toimittaja Device Package | Module |
| Sarja | - |
| anturin tyyppi | Analog, Local |
| Tunnistuslämpötila - Kauko-ohjaus | - |
| Tunneilämpötila - Paikallinen | -40°C ~ 85°C |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| päätöslauselma | - |
| Pakkaus / Case | Cylinder, Threaded |
| Paketti | Tape & Box (TB) |
| lähtö Tyyppi | Analog Voltage |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Panel Mount |
| ominaisuudet | - |
| Tarkkuus - Korkein (alin) | ±0.2% (±0.5%) |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin Automation Components, Inc. A/TT100-I-6"-2-4X.
| Tuoteominaisuus | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | A/TT100-I-4"-2-4X | A/TT100-I-6"-4-4X | A/TT100-I-4"-4-4X-POTTED | A/TT100-I-6"-2-GD |
| Valmistaja | Automation Components, Inc. | Automation Components, Inc. | Automation Components, Inc. | Automation Components, Inc. |
| Testaa kunto | - | - | - | - |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| päätöslauselma | - | - | - | - |
| Sarja | - | - | - | - |
| lähtö Tyyppi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Tunneilämpötila - Paikallinen | - | - | - | - |
| anturin tyyppi | - | - | - | - |
| ominaisuudet | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Tarkkuus - Korkein (alin) | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tunnistuslämpötila - Kauko-ohjaus | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
A/TT100-I-4"-4-4X-POTTEDAutomation Components, Inc.Transmitter w/ 100 Ohm RTD, Imme
A/TT100-IM-2.5"-4-4XAutomation Components, Inc.Transmitter w/ 100 Ohm RTD, Imme
A/TT100-IM-2.5"-2-GDAutomation Components, Inc.Transmitter w/ 100 Ohm RTD, Imme
A/TT100-I-6"-4-EXPLAutomation Components, Inc.Transmitter w/ 100 Ohm RTD, Haza
A/TT100-I-6"-2-GDAutomation Components, Inc.Transmitter w/ 100 Ohm RTD, ImmeSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |














Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.