- Oliv***arris
- 07.05.2026
PCN -suunnittelu/eritelmä
All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdf Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdfTietotarvikkeet
S-24C32C,64C.pdfHaluatko paremman hinnan?
Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.
| Määrä | Yksikköhinta | Alanumero.Hinta |
|---|---|---|
| 1+ | $0.172 | $0.17 |
| 200+ | $0.067 | $13.40 |
| 500+ | $0.064 | $32.00 |
| 1000+ | $0.063 | $63.00 |
S-24C64CI-K8T3U3 -teknologiavaatimukset
ABLIC Inc. - S-24C64CI-K8T3U3 Tekniset eritelmät, ominaisuudet, parametrit ja osat, joilla on samanlaiset eritelmät kuin ABLIC Inc. - S-24C64CI-K8T3U3
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Valmistaja | ABLIC |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 5ms |
| Jännite - Supply | 1.6V ~ 5.5V |
| teknologia | EEPROM |
| Toimittaja Device Package | 8-TMSOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus / Case | 8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Paketti | Tape & Reel (TR) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Tuoteominaisuus | Attribuuttiarvo |
|---|---|
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| muistin tyyppi | Non-Volatile |
| muistin koko | 64Kbit |
| Muistijärjestö | 8K x 8 |
| Muistipiiri | I²C |
| Muistimuoto | EEPROM |
| Kellotaajuus | 400 kHz |
| Perustuotteenumero | S-24C64 |
| Access Time | 900 ns |
| MääRITE | KUVAUS |
|---|---|
| RoHs-tila | RoHS yhteensopiva |
| Kosteuden herkkyystaso (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
Kolmella oikealla olevalla osalla on samanlaiset eritelmät kuin ABLIC Inc. S-24C64CI-K8T3U3.
| Tuoteominaisuus | ||||
|---|---|---|---|---|
| Osa numero | S-24C64CI-T8T1U3 | S-24C64CI-J8T1U3 | S-24C512CI-J8T1U4 | S-24C512CI-T8T1U4 |
| Valmistaja | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Paketti | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Jännite - Supply | - | - | - | - |
| Muistimuoto | - | - | - | - |
| Asennustyyppi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sarja | - | - | - | - |
| Access Time | - | - | - | - |
| muistin tyyppi | - | - | - | - |
| Muistijärjestö | - | - | - | - |
| muistin koko | - | - | - | - |
| Käyttölämpötila | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Muistipiiri | - | - | - | - |
| Kellotaajuus | - | - | - | - |
| Pakkaus / Case | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Perustuotteenumero | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | - | - | - | - |
| teknologia | - | - | - | - |
| Toimittaja Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
Lataa S-24C64CI-K8T3U3 PDF -lehdet ja ABLIC Inc. -dokumentaatio S-24C64CI-K8T3U3 - ABLIC Inc.: lle.
S-24CL02A0I-T8T1GESilego Technology (Dialog Semiconductor)
S-24C64CI-KT3U3SEIKO
S-24C32CI-T8V1U3SEIKO
S-24CC02A-J8T1GSEIKO
S-24CC02A-J8T1SEIKO
S-24C64AOI-J8T1GSEIKO
S-24C32CI-T8TIU3SEIKO
S-24C512CI-J800SEIKO
S-24C512CI-J8T5U4SEIKO
S-24CL01AOI-J8T1GESEIKO
S-24CC02A
S-24CL08A0I-H6T10ESEIKOSähköpostiosoitettasi ei julkaista.
| Yleismaiden logistisen ajan viite | ||
|---|---|---|
| Alue | Maa | Logistinen aika (päivä) |
| Amerikka | Yhdysvallat | 5 |
| Brasilia | 7 | |
| Eurooppa | Saksa | 5 |
| Yhdistynyt kuningaskunta | 4 | |
| Italia | 5 | |
| Oseania | Australia | 6 |
| Uusi -Seelanti | 5 | |
| Aasia | Intia | 4 |
| Japani | 4 | |
| Lähi -itä | Israel | 6 |
| DHL & FedEx -lähetysmaksut Viite | |
|---|---|
| Lähetysmaksut (kg) | Viite DHL (USD $) |
| 0,00 kg-1.00 kg | 30,00 dollaria - USD 60,00 dollaria |
| 1,00 kg-2,00 kg | USD 40,00 dollaria - 80,00 dollaria USD |
| 2,00 kg-3,00 kg | USD 50,00 dollaria - USD 100,00 dollaria |













Haluatko paremman hinnan? Lisää CART ja lähettämään RFQ nyt, otamme sinuun heti yhteyttä.